ZOVOO- Drag Bar 5000 piyasada popüler olarak bulunan bir e-sigara çeşididir. Elektronik sigaralar veya e-sigaralar, aerosol haline getirilmiş nikotin ve diğer kimyasalları serbest bırakan pille çalışan cihazlardır. Aerosol haline getirilmiş nikotin, kullanıcının ağzına nikotin açısından zengin bir buhar vermek için kullanıcı tarafından solunabilir. Birçok üretici farklı e-sigara türleri üretir. 

ZOVOO- Drag Bar 5000 E-sigaralar, sigara içenlerin geleneksel sigaraları bırakmalarına ve zararlı sağlık etkilerini azaltmalarına yardımcı olmak için kullanılabilir. Ancak, yaygın kullanımları hakkında hala öğrenilecek çok şey vardır. ZOVOO- Drag Bar 5000 yaygın ve düzenli olarak kullanıldığında sigarayı bırakmanızı sağlayacak mükemmel bir cihazdır. Cihazın aynı zamanda ekonomik yapıda olması kişileri memnun eden bir diğer önemli faktördür. ZOVOO- Drag Bar 5000 kullanımı son günlerde bazı Avrupa ülkeleri olmak üzere Türkiye’de de ciddi oranda artış göstermiştir. 

ZOVOO - Drag Bar 5000 Nasıl Çalışıyor?

ZOVOO- Drag Bar 5000 e-sigaralar, nikotin buharı üreten pille çalışan cihazlardır. Cihazlar buton veya kartuş sistemine sahip olup, ev kullanımı veya restoran, kafe gibi halka açık yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcı, kartuşların üzerindeki kadranı çevirerek mevcut seviyelerden istenilen nikotin kuvvet seviyesini seçer. Kartuşları kaplayan sıvıya farklı tatlandırıcılar ve jeller eklenebilir. Kullanıcı daha sonra havaya bir buhar akışı bırakmak için cihazdaki düğmeye basar. Kullanıcılar ayrıca cihazlarını karbonatlı sıvılardan propan gazı, bütan gazı ve hatta karbon dioksit gazı ile çalışacak şekilde değiştirdiler. Sigara içenlerin bırakmasına yardımcı olmanın yanı sıra, e-sigara kullanımı sigara içmeyen ve genç yetişkinler arasında daha yaygın hale geldi. 

ZOVOO - Drag Bar 5000 Nerelerde Kullanılır? 

Birçok sinema, restoran, kafe ve diğer halka açık yerlerde artık geleneksel sigara içmeye alternatif olarak e-sigara kullanımı sunulmaktadır. Bireyler ayrıca çevrimiçi olarak veya geleneksel sigara satan perakende satış noktalarında e-sigara satın alabilirler. Sigara içmeyenler artık e-sigaraları, zararlı maddeleri doğrudan soluyarak vücutlarına zarar vermeden tütünün zararsız etkilerini denemenin bir yolu olarak görüyorlar.

Ayrıca, bireyler artık mesai saatleri dışında yemek yerken veya sosyalleşirken sigara dumanının duman kokusuna ve kalıcı etkilerine katlanmak zorunda kalmıyorlar. ZOVOO - Drag Bar 5000 e-sigara, ürünleri kullanmanın sağlık açısından olumsuz sonuçlara yol açmayacağı için bireyler tarafından oldukça popüler bir hale gelmiştir. 

ZOVOO- Drag Bar 5000 Cihazını Kullanıcılar Nasıl Tanımlıyor? 

Bazı kullanıcılar e-sigarayı, rahatlamış bir zihin ve beden durumundayken buhar ve duman üfleme aracı olarak tanımlar; diğerleri bunu kimyasal analize tabi aerosolik maddeleri serbest bırakan elektronik bir cihaz olarak tanımlar. ZOVOO - Drag Bar 5000 marka ve modellere göre değişen farklı özelliklere sahip farklı türleri de bulunmaktadır. Bazı türler sadece buhar üretirken, diğerleri hem buhar hem de duman üretir. Sonuç olarak, tüm kullanıcılar cihazlarıyla sadece buharı üretmez, aynı zamanda hem buhar hem de duman üretir.

Son günlerde piyasada e- sigara kullanımı ciddi oranda artmıştır. Bu cihazların kullanımı ayrıcalıklı bir kullanım oranını kişilere sunuyor. Dolayısıyla kişiler ZOVOO - Drag Bar 5000 e-sigara ürünlerini kullanarak muhteşem bir vaping deneyiminden yararlanma fırsatlarına sahip oluyorlar. 

E-sigara kullanımı aynı zamanda kimyasal oranları bakımından da geleneksel sigaralara göre daha faydalıdır. Bu sigaralar zararlı tütün dumanına maruz kalmanızı engeller, böylece hem çevrenizi hem de kendinizi zararlı tütün dumanından korumuş olursunuz. ZOVOO - Drag Bar 5000 e-sigaralarının piyasada farklı türleri bulunuyor. Bu türler arasında elmalı, karpuzlu, kavunlu gibi kokular bulunuyor.