Kategoriler
Sepetim

Gastly Blog

17 Apr Yüzlerce Likit Seçeneği Arasından Kendine En Uygun Tadı Bul
0 585
Gastlylikit.co'da sunduğumuz likit seçenekleri, her tür kullanıcının tercihlerine hitap etmek için özenle seçilmiştir. Sitemizde sunduğumuz likitlerin her biri farklı bir tat ve aroma profili sunar ve ürünlerimiz tamamen doğal ve kaliteli malzemelerden üretilir.Likit seçiminde en önemli faktörlerden biri, kullanıcının tercihine göre salt likit veya..
04 Nov ZOVOO- Drag Bar F8000 Nedir Nasıl Kullanılır?
0 798
Elektronik sigara sektörünün son günlerde ciddi oranda gelişim göstermesiyle beraber günümüzde birçok farklı markanın ürünleri piyasaya sürülmüş durumdadır. Bu markalar arasında ön plana çıkan ürünlerden birisi de günümüzde ZOVOO- Drag Bar F8000 ürünleri olarak ön plana çıkıyor. Ürünler sizlere elektronik sigara buharı konusunda ciddi oranda bir av..
04 Nov ZOVOO - Drag Bar 5000 Nedir Nasıl Kullanılır ?
0 652
ZOVOO- Drag Bar 5000 piyasada popüler olarak bulunan bir e-sigara çeşididir. Elektronik sigaralar veya e-sigaralar, aerosol haline getirilmiş nikotin ve diğer kimyasalları serbest bırakan pille çalışan cihazlardır. Aerosol haline getirilmiş nikotin, kullanıcının ağzına nikotin açısından zengin bir buhar vermek için kullanıcı tarafından solunabilir...
04 Nov Vozol star 6000 Nedir Nasıl Kullanılır?
0 15344
Vozol star 6000 günümüzde e-sigara olarak kullanılan bir ürün olarak biliniyor. E-sigara kullanımı son günlerde popüler bir hale gelerek kişiler bu sigaraları, geleneksel sigaralardan daha fazla tercih etmeye başlamışlardır. Ürün günümüzde şarj edilebilir özelliklere sahip olduğu gibi tek kullanımlık olarak ön plana çıkıyor. Dolayısıyla ürün kişise..
04 Nov Vozol ailen 6000 Nedir Nasıl Kullanılır?
0 623
Tek kullanımlık elektronik sigara ürünleri arasında Vozol ailen 6000 sizlere kaliteli bir e-likit ürünü deneyimi sunuyor. Ürünün günümüzde profesyonel olanaklar dahilinde planlanarak piyasaya sürülmüş olması kişileri bu ürüne yönlendiren en önemli gelişmeler arasında bulunuyor. Ürün günümüzde şarj edilebilir özelliklere sahiptir. %80 PCR malzemesin..
04 Nov Vozol ailen 5000 Nedir Nasıl Kullanılır?
0 878
Elektronik sigara tüketiminin günümüzde artış göstermesiyle beraber günümüzde birçok farklı markanın cihazları piyasaya sürülmüştür. Sürülen cihazlardan birisi de Vozol ailen 5000 cihazı olarak ön plana çıkıyor. Cihazın profesyonel koşullar dahili içinde piyasaya sürülmesi ve sağlık dostu bir ürün olması kişileri bu ürüne yönlendiren en önemli geli..
04 Nov Nastly air 800 Nedir Nasıl Kullanılır?
0 618
Nastly air 800 elektronik sigaralar arasında oldukça popüler bir yere sahiptir. E-sigaralar, insanların herhangi bir duman veya ateş oluşturmadan sigara içmesini sağlayan elektronik cihazlardır. Bazı insanlar e-sigaraların sadece sigara içen insanlar için olduğunu düşünür, ancak bu doğru değildir. E-sigaraların hem düzenli hem de eski sigara içenle..
06 May Nbase Nedir?
0 809
Tütün bağımlılığı geçmişten bu yana insanların sıkça yaşadığı bir durum olmaktadır. Artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar elektronik sigara kullanmaya başlamıştır. Bu durum daha çok insanların maddi gücüyle ilgili bir oluşumda denebilir. Nbase ise daha elektronik sigaralarda bulunan nikotinin saf suya karışmış hali de denebilir. Bunu ku..
05 May Nikotin Tuzu Nedir?
0 612
Tütün geçmişten bu yana milyarlarca insan tarafından tüketilmektedir. Eski zamanlarda insanlar daha çok tütün yaprağını sarıp içerken daha sonra sanayinin gelişmesiyle 19.yy başlarında sigaranın içine tütün koyularak tüketilmeye başlandı ve sigara ortaya çıkmış oldu. Daha sonra sigaranın içine sadece tütün yaprağı konulmakla kalınmadı ve nikotin de..
26 Apr Salt likit Nikotin Oranı Nedir?
0 1525
Genel itibariyle bakıldığında insanlar geçmişten bu yana tütün bağımlılığı her geçen gün artmaktadır. Çünkü tütün sigaranın ham maddesi olduğu için sigaranın da içine nikotin denen kimyasal koyulduğundan bağımlılık yapma durumu bulunmaktadır. Nikotin ve tütünün insanlar üzerinde yüksek bağımlılık yapma ihtimali vardır. Sigara kullanımı insanların m..
23 Apr Salt Likit Nereden Alınır?
0 1349
Elektronik sigara ve salt likit temini ülkemizde e-ticaret şeklinde ve online olarak site üzerinden gerçekleşmektedir. Salt likit satın almak isteyenler güvenilir yerlerden almaya dikkat etmesi gerekmektedir. Son yıllarda sıklıkla gündeme gelen elektronik sigara patlamasını sizlerin de başına gelmesini istemiyorsanız, elektronik sigara ve salt liki..
22 Apr Salt Likit Tavsiyesi
0 631
İnsanlar genel itibariyle geçmişten bu yana kafa yapıcı ürünler kullanmaktadır. Bunların başında ise tütünler gelmektedir. Tütünler Osmanlı zamanından bu yana gelmekte ve Osmanlı zamanında daha çok nargile şeklinde kullanılmaktadır. Daha sonra 20. Yüzyılına başlarında sigara piyasaya çıktı ve kullanılmaya başlandı. Hatta 1950’lere kadar sigara kull..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)